otrdiena, 2016. gada 2. augusts

The Body Shop Pinita Colada saulainās kolekcijas dušas žejeja un krēmveida skrubis

Sveikas!

The Body Shop katru vasaru nāk klajā ar jaunu limitēto kolekciju, pagājušo vasar tas bija Virgin Mojito, bet šogad tā ir saldā Pina Coladas smarža - Pinita Colada!

Sāksim ar produktu smaržu - tā ir dievīga, īsta un salda pina coladas smarža, ananāsi un kokosrieksti, aromāts kā jau teicu salds, ar skābenu ananāsu noti un ļoti, ļoti sulīgs. Dušojoties uzreiz uzlabojas garastāvoklis, aromāts vairo laimes hormonus un rodas patiešām vasaras sajūta.


Dušas želejai ir nedaudz krēmīga konsistence, tā ādu nesausina un ļoti maigi attīra. Patiešām esmu iecienījusi TBS dušas želejas, kau tās parasti ir caurspīdīgas, šī liekas nedaudz mitrinošāka.

Kā arī jaunais pudelītes dizains man ļoti patīk, ļoti parocīgs, kaut gan iekšā ir tie paši 250 ml.


Krēmveida skrubis ir kaut kas fantastisks, tas ir ļoti krēmīgs, tomēr tajā ir diezgan daudz skrubējošo daļiņu, kas patiešām uz ādas ir jūtamas un ar atmirušo ādu tiek galā lieliski, āda patiešām ir ļoti maiga un mīksta. Skrubis lietojas diezgan ekonomiski, labākam rezultātam iesaku lietot uz sausas ādas, tad noskalot. Ah, šis ir īsts deserts ādai!Nākamvasar ceram uz vēl vienu interesantu vasaras kokteili, kas zina, varbūt tas būs Strawberry Daiquiri... :)

Lai saulaini,

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru